HAKKIMIZDA

HİKAYEMİZ

Gür Mobilya’nın hikâyesi mobilya’nın henüz yeni yeni hareketlenmeye başladığı, daha çok sandalye, ahşap sandık ve takunya gibi küçük hacimli ürünlerin üretildiği yıllara dayanmaktadır. 1970’lı yılların başında tarım’dan endüstriyel üretime geçişin yaşandığı dönemde, Bursa’nın İnegöl ilçesinde de hızlı bir sanayi dönüşümü yaşanmaya başlamıştır. Emek ağırlıklı ahşap ürünlerle yola çıkan İnegöl Sanayi’sinde mobilya’ya olan ilgi her geçen gün artış göstermiş, mobilya üretim atölyeleri ve iştirakleri oluşmaya başlamıştır. Bu süreçte kurucu ortaklarımız kendi atölyelerini oluşturmuş ve mobilya sektörüne ilk adımlarını atmışlardır.

 

Uzun yıllar sektörde kendini geliştiren kurucularımız, 1982 yılında bilgi birikimi ve güçlerini birleştirerek Gür Mobilya firmasının resmi açılışını gerçekleştirmişlerdir. İlk olarak  1990 yılında İnegöl Organize Sanayi Bölgesinde yaptıkları yatırımla 10.000 metre kare kapalı alanda üretime başlayan Gür Mobilya sektörde lokomotif firmalardan biri haline gelmiş, 2006 yılında ise üretim kapasitesini artırarak 25.000 m2 kapalı alanda en güncel teknoloji makine, donanım ve fırın kurutmalı boya hatları ile ahşap kaplamalı mobilya üretiminde Türkiye’nin sayılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

 

1970 yılında başlayan bu serüven, bugün 2. kuşak temsilcileri yönetiminde her türlü ahşap ev mobilyasını Türkiye pazarına sunan, aynı zamanda Dünya’nın farklı ülkelerine ihraç eden Gür Mobilya, prestijli ürününlerinin yanında HORECA (Hotel, Restaurant, Cafe) sektöründe gerçekleştirdiği custom-made (özel yapım) proje ve taahhüt işleri ile de adından söz ettiren dev bir sanayi kuruluşu olarak ülkesine hizmet vermeye devam etmektedir. 

 

YÖNETİM POLİTİKAMIZ
  • Yüksek kalitede ürünler üreterek evlerinde bulunmaktan mutluluk duyduğumuz NİHAİ TÜKETİCİLERİMİZİN
  • Sorunsuz ürünler sunma ve hizmet verme anlayışımız ile mağazalarında bulunmaktan keyif aldığımız İŞLETMECİ ORTAKLARIMIZIN
  • En yüksek kalitedeki hammaddeleri bize sunan ve üretimimizin doğal bir parçası olan TEDARİKÇİLERİMİZİN
  • Çalışma ortamı ve koşullarını sürekli gözettiğimiz, ürünlerimiz için büyük bir emek ve özen gösteren ÇALIŞANLARIMIZIN
  • Çevre duyarlılığımız ve yasal düzenlemelere istisnasız uyum gösteren yönetim anlayışımız ile TOPLUMUMUZUN ve DEVLETİMİZİN ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz.
  • Hedefimiz sunduğumuz tüm ürün, süreç ve hizmetleri sürekli iyileştirmektir. Yaptığımız her işin hakkını vermek ve işimize yeni değerler katmaktır.
KALİTE BELGELERİMİZ
Sayfayı paylaş :